Week 35 | 1 sep 2019  

1 sep 09:30 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – E.H.V. HC1

Accom: De Schop (V)

1 sep 09:30 uur  

De Sprint E2 – Swift E2

 Accom: De Peelhorst (V)

1 sep 10:30 uur  

De Sprint E1 – Helios ’72 E1

 Accom: De Peelhorst (V)

1 sep 11:00 uur  

De Sprint DC1 – Bergeijk DC1

 Accom: De Peelhorst (V)

Veld: veld 1

Week 36 | 2 sep 2019 t/m 8 sep 2019

5 sep 19:00 uur  

Aristos HC1# – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: Naestenbest naast hal

7 sep 10:00 uur  

E.H.V. D2 – De Sprint D1#

 Accom: Sportpark Strijp (V)

7 sep 10:00 uur  

Lido/VHC’13 DB1# – De Sprint DB1#

 Accom: De Kleine Speel

7 sep 10:15 uur  

Handbal Someren E1 – De Sprint E1

 Accom: De Postel (V)

7 sep 11:00 uur  

Lido DC1# – De Sprint DC1

 accom: De Kleine Speel

7 sep 11:00 uur  

Aristos D1# – De Sprint D2

 Accom: Naestenbest naast hal

7 sep 17:00 uur  

Bergeijk E3 – De Sprint E2

 Accom: De Drie Eiken (V)

Week 37 | 9 sep 2019 t/m 15 sep 2019

15 sep 09:00 uur  

De Sprint E2 – Wittenhorst E1

 Accom: De Peelhorst (V)

15 sep 09:00 uur  

De Sprint D2 – Apollo D1

 Accom: De Peelhorst (V)

15 sep 09:50 uur  

De Sprint D1# – Acritas D2#

 Accom: De Peelhorst (V)

15 sep 09:55 uur  

De Sprint E1 – Zephyr E1

 Accom: De Peelhorst (V)

Week 38 | 16 sep 2019 t/m 22 sep 2019

22 sep 09:00 uur  

Acritas E2 – De Sprint E2

 Accom: ’t Zand (V)

22 sep 10:00 uur  

Habo ’95 DC1 – De Sprint DC1

 Accom: Sportpark De Donk (V)

22 sep 10:55 uur  

Habo’95 E1# – De Sprint E1

 Accom: Sportpark De Donk (V)

22 sep 11:00 uur  

Habo ’95 DB2 – De Sprint DB1#

 Accom: Sportpark De Donk (V)

22 sep 11:50 uur  

Habo ’95 D1 – De Sprint D2

 Accom: Sportpark De Donk (V)

22 sep 13:10 uur  

PSV Handbal D2 – De Sprint D1#

 Accom: PSV Handbal

Week 39 | 23 sep 2019 t/m 29 sep 2019

28 sep 10:50 uur  

Habo ’95 DB2 – De Sprint DB1#

 Accom: De Burcht

28 sep 11:00 uur  

De Sprint D2 – HV Bommelerwaard D1

 Accom: De Peelhorst

28 sep 19:20 uur  

De Sprint DS1 – MEOS DS1

 Accom: De Peelhorst

28 sep 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – BSAC HS1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 09:30 uur  

De Sprint E1 – De Sprint E2

 Accom: De Peelhorst

29 sep 10:30 uur  

De Sprint D1# – Habo ’95 D1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 11:20 uur  

De Sprint DC1 – Habo ’95 DC1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 11:40 uur  

Blauw Wit HS1 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: De Schutskamp

29 sep 12:25 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – PSV Handbal HC1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 13:15 uur  

MEOS DS2 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: De Bengele

29 sep 13:25 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Zephyr DS1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 14:40 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – Aristos DS1

 Accom: De Peelhorst

29 sep 16:15 uur  

Bevo HC HA2 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: De Heuf

Week 40 | 30 sep 2019 t/m 6 okt 2019

5 okt 09:00 uur  

Helios ’72 D1# – De Sprint D2

 Accom: De Stigt

5 okt 16:00 uur  

DOS’80/Olympia’89 DC2 – De Sprint DC1

Accom: ’t Vijfeiken

5 okt 18:45 uur  

Zephyr D1# – De Sprint D1#

 Accom: De Dioscuren

5 okt 20:30 uur  

Noav DS1 – De Sprint DS1

 Accom: Reinoudhal

5 okt 20:40 uur  

Sittardia HS2 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: Stadssporthal

6 okt 09:10 uur  

Apollo E1 – De Sprint E1

 Accom: De Landing

6 okt 09:30 uur  

De Sprint E2 – Swift E2

Accom: De Peelhorst

6 okt 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1

 Accom: De Schop

6 okt 10:25 uur  

De Sprint DB1# – THe Flyers DB1#

 Accom: De Peelhorst

6 okt 11:10 uur  

M.H.V. ’81 HC1 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Looierij

6 okt 11:15 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Vlug en Lenig/Smurfen United DS4

 Accom: De Schop

6 okt 11:45 uur  

Helios ’72 DS2 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: De Stigt

 6 okt 12:15 uur  

PSV Handbal DS3 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: De Tempel

6 okt 12:30 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – White Demons HS2

 Accom: De Schop

Week 41 | 7 okt 2019 t/m 13 okt 2019

12 okt 10:00 uur  

Habo ’95 D2 – De Sprint D2

 Accom: De Burcht

12 okt 13:00 uur  

Swift E2 – De Sprint E1

 Accom: VEKA hal

12 okt 19:00 uur  

Jupiter ’75 DS1 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: De Kraanvogel

12 okt 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Handbal Someren DS1

 Accom: De Peelhorst

12 okt 19:30 uur  

Manual DS1 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: De Wetteling

12 okt 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Handbal Someren HS1

 Accom: De Peelhorst

13 okt 09:30 uur  

De Sprint D1# – M.H.V. ’81 D1

 Accom: De Peelhorst

13 okt 10:00 uur  

Bedo HS3 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: D’n Ekker

13 okt 10:20 uur  

De Sprint DC1 – Bouwcenter Centen DC2#

 Accom: De Peelhorst

13 okt 11:00 uur  

De Sprint DB1# – Helios ’72 DB1

 Accom: De Peelhorst

13 okt 11:20 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – The Flyers HC2

 Accom: De Peelhorst

13 okt 12:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Bergeijk HA1

 Accom: De Peelhorst

13 okt 13:10 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – VESPO DS1

 Accom: De Peelhorst

Week 43 | 21 okt 2019 t/m 27 okt 2019

26 okt 10:00 uur  

Lido DC1# – De Sprint DC1

 Accom: De Pompenmaker

26 okt 11:50 uur  

Tremeg DB1 – De Sprint DB1#

 Accom: Molenbroek

26 okt 13:30 uur  

PSV Handbal D2 – De Sprint D1#

accom: De Tempel

26 okt 20:20 uur  

Wittenhorst HS1 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: De Berkel

26 okt 21:00 uur  

E.S.Z.V. Oktopus DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: T.U. Eindhoven

27 okt 09:55 uur  

RED-RAG/Tachos HC2 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Zeine

27 okt 10:00 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Achilles ’95 DS2

 Accom: De Schop

27 okt 11:15 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – DHC Overpelt VZW (B) DS1

 Accom: De Schop

27 okt 12:00 uur  

De Sprint E2 – Bedo E1

 Accom: De Peelhorst

27 okt 12:55 uur  

De Sprint D2 – Aristos D1#

 Accom: De Peelhorst

27 okt 13:40 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – E.H.V. HS1

 Accom: De Peelhorst

27 okt 15:25 uur  

Vlug en Lenig DS2 – De Sprint DS1

 Accom: Glanerbrook

Week 44 | 28 okt 2019 t/m 3 nov 2019

2 nov 10:00 uur  

Bedo E1 – De Sprint E1

 Accom: D’n Ekker

2 nov 10:00 uur  

THW Tijgers D1 – De Sprint D2

 Accom: ’t Hazzo

2 nov 19:20 uur  

De Sprint DS1 – VHC ’13 DS1

 Accom: De Peelhorst

2 nov 19:30 uur  

BSAC HS2 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: d’n Adelaer

2 nov 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – BDC’90 HS1

 Accom: De Peelhorst

3 nov 10:00 uur  

Bergeijk E2 – De Sprint E2

 Accom: De Drie Eiken

 3 nov 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – Blauw Wit HC1

 Accom: De Schop

3 nov 11:00 uur  

Bergeijk D2 – De Sprint D1#

 Accom: De Drie Eiken

 3 nov 11:00 uur  

Blerick DS2 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: Egerbos

3 nov 11:00 uur  

De Sprint DC1 – Helios ’72 DC1

 Accom: De Peelhorst

3 nov 11:05 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Blerick HA1#

 Accom: De Schop

3 nov 12:10 uur  

De Sprint DB1# – Aristos DB1#

 Accom: De Peelhorst

3 nov 13:10 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – E.H.V. DS1

 Accom: De Peelhorst

3 nov 14:55 uur  

Klaverblad Eksplosion’71/Hercules’81 DS1 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Gulick

Week 45 | 4 nov 2019 t/m 10 nov 2019

9 nov 15:00 uur  

DHC Overpelt VZW (B) DC2 – De Sprint DC1

 Accom: Sportcentrum De Bemvoort (B)

10 nov 09:30 uur  

De Sprint E2 – Acritas E2

 Accom: De Peelhorst

10 nov 10:00 uur  

Bedo DB1 – De Sprint DB1#

 Accom: D’n Ekker

10 nov 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – THe Flyers HC1#

 Accom: De Schop

10 nov 10:00 uur  

De Sprint D2 – E.H.V. D2

 Accom: De Peelhorst

10 nov 10:25 uur  

De Sprint E1 – Bergeijk E2

 Accom: De Peelhorst

10 nov 11:00 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – SVVH DS1

 Accom: De Schop

10 nov 11:30 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Elshout DS3

 Accom: De Peelhorst

10 nov 12:10 uur  

Noav HA1 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: Reinoudhal

10 nov 12:15 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – PSV Handbal HS2

 Accom: De Schop

10 nov 13:00 uur  

Acritas DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: ’t Zand

10 nov 15:00 uur  

LimMid DS1 – De Sprint DS1

 Accom: Jo Gerrishallen

10 nov 15:55 uur  

Hercules’81/Klaverblad Eksplosion’71 HS1 – De Sprint/Niobe HS1

Accom: De Schans

Week 46 | 11 nov 2019 t/m 17 nov 2019

16 nov 10:55 uur  

Aristos E1# – De Sprint E2

 Accom: Hal Naestenbest

16 nov 12:50 uur  

Tremeg HC1 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: Molenbroek

16 nov 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Bevo HC DS2

 Accom: De Peelhorst

16 nov 20:15 uur  

Bevo HC DS4 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: De Heuf

16 nov 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Rapiditas HS2

 Accom: De Peelhorst

17 nov 09:55 uur  

Acritas D2# – De Sprint D1#

 Accom: ’t Zand

17 nov 10:40 uur  

Acritas E2 – De Sprint E1

 Accom: ’t Zand

17 nov 11:00 uur  

De Sprint DB1# – Lido/VHC’13 DB1#

 Accom: De Peelhorst

17 nov 11:30 uur  

SVVH DS2 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: Piushof

17 nov 12:00 uur  

H.C.G. D1 – De Sprint D2

 Accom: De Coevering

17 nov 12:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Manual HA1

 Accom: De Peelhorst

17 nov 13:10 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – Apollo DS1

 Accom: De Peelhorst

17 nov 14:20 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – HBS HS1

 Accom: De Peelhorst

Week 47 | 18 nov 2019 t/m 24 nov 2019

23 nov 12:30 uur  

Habo ’95 DC1 – De Sprint DC1

 Accom: De Burcht

23 nov 15:15 uur  

PSV Handbal HC1 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Tempel

23 nov 20:30 uur  

Margraten DS1 – De Sprint DS1

 Accom: De Hoven

23 nov 20:40 uur  

Aristos DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: Hal Naestenbest

23 nov 21:15 uur  

Manual HS1 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: De Wetteling

24 nov 09:30 uur  

De Sprint E2 – Habo’95 E1#

 Accom: De Peelhorst

24 nov 10:00 uur  

Lido HS1 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: De Pompenmaker

24 nov 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Bevo HC HA2

 Accom: De Schop

24 nov 10:25 uur  

De Sprint E1 – Aristos E1#

 Accom: De Peelhorst

24 nov 11:15 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Rapiditas DS2

 Accom: De Schop

24 nov 11:20 uur  

De Sprint D2 – Bouwcenter Centen HVW D2

 Accom: De Peelhorst

24 nov 12:05 uur  

De Sprint D1# – The Flyers D1

 Accom: De Peelhorst

24 nov 12:30 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – M.H.V. ’81 DS3

 Accom: De Schop

24 nov 13:25 uur  

Roef DB1# – De Sprint DB1#

 Accom: Stokeind

Week 48 | 25 nov 2019 t/m 1 dec 2019

30 nov 10:00 uur  

Handbal Someren E1 – De Sprint E2

 Accom: De Postel

30 nov 11:00 uur  

Habo’95 E1# – De Sprint E1

 Accom: De Burcht

30 nov 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Beekse Fusie Club DS2

 Accom: De Peelhorst

30 nov 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – LimMid HS1

 Accom: De Peelhorst

1 dec 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – M.H.V. ’81 HC1

 Accom: De Schop

1 dec 10:05 uur  

Apollo D1 – De Sprint D2

 Accom: De Landing

1 dec 11:00 uur  

Habo ’95 DS3 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: De Burcht

1 dec 11:00 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – VHC ’13 HS1

 Accom: De Schop

1 dec 11:00 uur  

De Sprint DC1 – DOS’80/Olympia’89 DC2

 Accom: De Peelhorst

1 dec 11:40 uur  

Bouwcenter Centen D1# – De Sprint D1#

 Accom: De Hoepel

1 dec 12:10 uur  

Beekse Fusie Club DS4 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: De Haamen

1 dec 12:10 uur  

De Sprint DB1# – DOS’80/Olympia’89 DB2

 Accom: De Peelhorst

1 dec 12:40 uur  

Klaverblad Eksplosion ’71 HA1 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: Gulick

1 dec 13:15 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – PSV Handbal DS3

 Accom: De Peelhorst

Week 49 | 2 dec 2019 t/m 8 dec 2019

7 dec 19:20 uur  

De Sprint DS1 – PSV Handbal DS2

 Accom: De Peelhorst

7 dec 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Vios HS2

 Accom: De Peelhorst

7 dec 20:45 uur  

 Accom: Stokeind

8 dec 09:30 uur  

De Sprint E2 – PSV Handbal E2

 Accom: De Peelhorst

8 dec 10:00 uur  

Bouwcenter Centen DC2# – De Sprint DC1

 Accom: De Hoepel

8 dec 10:00 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Handbal Someren DS2

 Accom: De Schop

8 dec 10:00 uur  

The Flyers HC2 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: Arcus Sportcentrum

8 dec 10:25 uur  

De Sprint E1 – Handbal Someren E1

 Accom: De Peelhorst

8 dec 11:15 uur  

VESPO DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: De Burcht

8 dec 11:15 uur  

Bergeijk HA1 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: De Drie Eiken

 8 dec 11:20 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Born DS2

 Accom: De Schop

8 dec 11:20 uur  

De Sprint D2 – Handbal Someren D1

 Accom: De Peelhorst

8 dec 12:05 uur  

De Sprint D1# – Tremeg D1

 Accom: De Peelhorst

Week 50 | 9 dec 2019 t/m 15 dec 2019

14 dec 16:20 uur  

Olympia’89/DOS’80 D1 – De Sprint D1#

 Accom: ’t Vijfeiken

14 dec 17:00 uur  

PSV Handbal E2 – De Sprint E1

 Accom: De Tempel

14 dec 20:30 uur  

M.I.C. DS1 – De Sprint DS1

 Accom: Marsana

14 dec 20:55 uur  

Vlug en Lenig/Smurfen United HS2 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: Glanerbrook

15 dec 09:10 uur  

Apollo E1 – De Sprint E2

 Accom: De Landing

15 dec 11:30 uur  

De Sprint DC1 – Lido DC1#

 Accom: De Peelhorst

15 dec 11:35 uur  

VHC ’13 D1 – De Sprint D2

 Accom: De Wedert

 15 dec 12:30 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – RED-RAG/Tachos HC2

 Accom: De Peelhorst

15 dec 13:30 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – E.S.Z.V. Oktopus DS1

 Accom: De Peelhorst

15 dec 13:30 uur  

Noav DS2 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Reinoudhal

15 dec 14:40 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – Jupiter ’75 HS2

 Accom: De Peelhorst

15 dec 15:30 uur  

Aristos DS2 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: Hal Naestenbest

week 01 | 30 dec 2019 t/m 5 jan 2020

4 jan 10:00 uur  

HV Bommelerwaard D1 – De Sprint D2

Accom: De Ring

4 jan 17:30 uur  

Blerick HA1# – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: Egerbos

4 jan 19:30 uur  

Zephyr DS1 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: De Dioscuren

4 jan 20:15 uur  

E.H.V. DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: Strijp

5 jan 09:30 uur  

De Sprint E2 – De Sprint E1

 Accom: De Peelhorst

5 jan 10:00 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – MEOS DS2

 Accom: De Schop

5 jan 10:25 uur  

De Sprint DB1# – Habo ’95 DB2

 Accom: De Peelhorst

5 jan 11:00 uur  

Habo ’95 D1 – De Sprint D1#

 Accom: De Burcht

5 jan 11:15 uur  

Helios ’72 DC1 – De Sprint DC1

 Accom: De Wervel

5 jan 11:20 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – Blauw Wit HS1

 Accom: De Schop

5 jan 12:00 uur  

MEOS DS1 – De Sprint DS1

 Accom: De Bengele

5 jan 13:40 uur  

BSAC HS1 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: d’n Adelaer

 15 jan 14:25 uur  

Blauw Wit HC1 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Schutskamp

Week 02 | 6 jan 2020 t/m 12 jan 2020

11 jan 14:00 uur  

Swift E2 – De Sprint E2

 Accom: VEKA hal

11 jan 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Noav DS1

 Accom: De Peelhorst

11 jan 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Sittardia HS2

 Accom: De Peelhorst

11 jan 20:50 uur  

White Demons HS2 – De Sprint/Niobe HS2

Veld: zaal 1

12 jan 09:30 uur  

De Sprint E1 – Apollo E1

 Accom: De Peelhorst

12 jan 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Noav HA1

 Accom: De Schop

12 jan 10:25 uur  

De Sprint D2 – Helios ’72 D1#

 Accom: De Peelhorst

12 jan 10:45 uur  

Vlug en Lenig/Smurfen United DS4 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Glanerbrook

12 jan 11:15 uur  

De Sprint D1# – Zephyr D1#

 Accom: De Peelhorst

12 jan 11:20 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Helios ’72 DS2

 Accom: De Schop

12 jan 12:00 uur  

THe Flyers HC1# – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: Arcus Sportcentrum

12 jan 12:05 uur  

De Sprint DC1 – DHC Overpelt VZW (B) DC2

 Accom: De Peelhorst

12 jan 13:15 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – Acritas DS1

 Accom: De Peelhorst

12 jan 16:50 uur  

THe Flyers DB1# – De Sprint DB1#

 Accom: Arcus Sportcentrum

Week 03 | 13 jan 2020 t/m 19 jan 2020

18 jan 10:00 uur  

Helios ’72 DB1 – De Sprint DB1#

 Accom: De Stigt

18 jan 11:10 uur  

M.H.V. ’81 D1 – De Sprint D1#

Accom: De Looierij

19 jan 09:30 uur  

De Sprint E1 – Swift E2

 Accom: De Peelhorst

19 jan 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – Tremeg HC1

 Accom: De Schop

19 jan 10:25 uur  

De Sprint D2 – Habo ’95 D2

 Accom: De Peelhorst

19 jan 11:10 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Manual DS1

 Accom: De Schop

19 jan 11:10 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Jupiter ’75 DS1

 Accom: De Peelhorst

19 jan 12:30 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – Bedo HS3

 Accom: De Schop

19 jan 13:00 uur  

Manual HA1 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: De Wetteling

19 jan 14:00 uur  

Handbal Someren DS1 – De Sprint DS1

 Accom: De Postel

19 jan 15:30 uur  

Handbal Someren HS1 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: De Postel

19 jan 16:05 uur  

Apollo DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: De Landing

Week 04 | 20 jan 2020 t/m 26 jan 2020

25 jan 10:00 uur  

Bedo E1 – De Sprint E2

 Accom: D’n Ekker

25 jan 11:50 uur  

Aristos D1# – De Sprint D2

 Accom: Hal Naestenbest

25 jan 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Vlug en Lenig DS2

 Accom: De Peelhorst

25 jan 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Wittenhorst HS1

 Accom: De Peelhorst

26 jan 09:30 uur  

De Sprint D1# – PSV Handbal D2

 Accom: De Peelhorst

26 jan 10:15 uur  

De Sprint DC1 – Habo ’95 DC1

 Accom: De Peelhorst

26 jan 11:15 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – PSV Handbal HC1

 Accom: De Peelhorst

26 jan 11:45 uur  

E.H.V. HS1 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: Genderbeemd

26 jan 12:15 uur  

De Sprint DB1# – Tremeg DB1

 Accom: De Peelhorst

26 jan 12:35 uur  

Achilles ’95 DS2 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: Atalanta

26 jan 13:00 uur  

DHC Overpelt VZW (B) DS1 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Sportcentrum De Bemvoort (B)

26 jan 13:15 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – Aristos DS1

 Accom: De Peelhorst

26 jan 15:30 uur  

Bevo HC HA2 – De Sprint/Niobe HA1

 Accom: De Heuf

Week 05 | 27 jan 2020 t/m 2 feb 2020

1 feb 14:00 uur  

Aristos DB1# – De Sprint DB1#

 Accom: Hal Naestenbest

1 feb 17:15 uur  

DOS’80/Olympia’89 DC2 – De Sprint DC1

 Accom: ’t Vijfeiken

2 feb 09:30 uur  

De Sprint E1 – Bedo E1

 Accom: De Peelhorst

2 feb 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Klaverblad Eksplosion ’71 HA1

 Accom: De Schop

2 feb 10:10 uur  

M.H.V. ’81 HC1 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Looierij

2 feb 10:25 uur  

De Sprint E2 – Bergeijk E2

 Accom: De Peelhorst

2 feb 11:10 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – BSAC HS2

 Accom: De Schop

2 feb 11:20 uur  

De Sprint D1# – Bergeijk D2

 Accom: De Peelhorst

2 feb 12:05 uur  

De Sprint D2 – THW Tijgers D1

 Accom: De Peelhorst

2 feb 12:15 uur  

PSV Handbal DS3 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: De Tempel

2 feb 12:30 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Klaverblad Eksplosion’71/Hercules’81 DS1

 Accom: De Schop

2 feb 12:50 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Blerick DS2

 Accom: De Peelhorst

2 feb 15:30 uur  

VHC ’13 DS1 – De Sprint DS1

 Accom: De Wedert

2 feb 15:40 uur  

BDC’90 HS1 – De Sprint/Niobe HS1

 Accom: Strijthagen

Week 06 | 3 feb 2020 t/m 9 feb 2020

8 feb 14:40 uur  

E.H.V. D2 – De Sprint D2

 Accom: Fontys Sporthogeschool

8 feb 19:00 uur  

Elshout DS3 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: Dillenburcht

8 feb 19:20 uur  

De Sprint DS1 – LimMid DS1

 Accom: De Peelhorst

8 feb 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Hercules’81/Klaverblad Eksplosion’71 HS1

 Accom: De Peelhorst

9 feb 09:55 uur  

Acritas E2 – De Sprint E2

 Accom: ’t Zand

9 feb 10:00 uur  

De Sprint DC1 – Bouwcenter Centen DC2#

 Accom: De Peelhorst

9 feb 11:00 uur  

De Sprint DB1# – Bedo DB1

 Accom: De Peelhorst

9 feb 12:00 uur  

Bergeijk E2 – De Sprint E1

 Accom: De Drie Eiken

9 feb 12:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Bergeijk HA1

 Accom: De Peelhorst

9 feb 13:00 uur  

SVVH DS1 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Piushof

9 feb 13:10 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – VESPO DS1

 Accom: De Peelhorst

9 feb 14:20 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – The Flyers HC2

 Accom: De Peelhorst

9 feb 14:35 uur  

PSV Handbal HS2 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: De Tempel

Week 07 | 10 feb 2020 t/m 16 feb 2020

15 feb 10:00 uur  

Lido/VHC’13 DB1# – De Sprint DB1#

 Accom: De Pompenmaker

15 feb 11:00 uur  

Lido DC1# – De Sprint DC1

 Accom: De Pompenmaker

15 feb 20:30 uur  

Bevo HC DS2 – De Sprint DS1

 Accom: De Heuf

15 feb 21:00 uur  

E.S.Z.V. Oktopus DS1 – De Sprint/Niobe DS2

 Accom: T.U. Eindhoven

16 feb 09:30 uur  

De Sprint E2 – Aristos E1#

 Accom: De Peelhorst

16 feb 10:00 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – SVVH DS2

 Accom: De Schop

16 feb 10:10 uur  

RED-RAG/Tachos HC2 – De Sprint/Niobe HC1

 Accom: De Zeine

16 feb 10:25 uur  

De Sprint E1 – Acritas E2

 Accom: De Peelhorst

16 feb 11:15 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Bevo HC DS4

 Accom: De Schop

16 feb 11:20 uur  

De Sprint D1# – Acritas D2#

 Accom: De Peelhorst

16 feb 12:05 uur  

De Sprint D2 – H.C.G. D1

 Accom: De Peelhorst

16 feb 13:30 uur  

HBS HS1 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: Zuiderpoort

16 feb 13:40 uur  

Rapiditas HS2 – De Sprint/Niobe HS1                    

 Accom: Aan de Bron

Week 10 | 2 mrt 2020 t/m 8 mrt 2020

7 mrt 11:00 uur  

Habo’95 E1# – De Sprint E2

 Accom: De Burcht

7 mrt 18:55 uur  

Aristos E1# – De Sprint E1

 Accom: Hal Naestenbest

7 mrt 19:20 uur  

De Sprint DS1 – Margraten DS1

 Accom: De Peelhorst

7 mrt 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Manual HS1

 Accom: De Peelhorst

8 mrt 09:30 uur  

De Sprint DC1 – Helios ’72 DC1

 Accom: De Peelhorst

8 mrt 10:00 uur  

M.H.V. ’81 DS3 – De Sprint/Niobe DS4

 Accom: De Looierij

8 mrt 10:25 uur  

Bouwcenter Centen HVW D2 – De Sprint D2

 Accom: De Hoepel

8 mrt 10:30 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – Blauw Wit HC1

 Accom: De Peelhorst

8 mrt 11:30 uur  

De Sprint DB1# – Roef DB1#

Accom: De Peelhorst

8 mrt 12:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Blerick HA1#

Accom: De Peelhorst

8 mrt 13:10 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – E.H.V. DS1

Accom: De Peelhorst

8 mrt 13:45 uur  

Rapiditas DS2 – De Sprint/Niobe DS3

Accom: St. Theunis

8 mrt 13:55 uur  

The Flyers D1 – De Sprint D1#

Accom: Arcus Sportcentrum

8 mrt 14:20 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – Lido HS1

Accom: De Peelhorst

Week 12 | 16 mrt 2020 t/m 22 mrt 2020

21 mrt 17:15 uur  

DOS’80/Olympia’89 DB2 – De Sprint DB1#

Accom: ’t Vijfeiken

21 mrt 18:00 uur  

DHC Overpelt VZW (B) DC2 – De Sprint DC1

Accom: Sportcentrum De Bemvoort (B)

21 mrt 19:00 uur  

LimMid HS1 – De Sprint/Niobe HS1

Accom: Jo Gerrishallen

22 mrt 09:30 uur  

De Sprint E2 – Handbal Someren E1

Accom: De Peelhorst

22 mrt 10:00 uur  

De Sprint/Niobe HC1 – THe Flyers HC1#

Accom: De Schop

22 mrt 10:25 uur  

De Sprint E1 – Habo’95 E1#

Accom: De Peelhorst

22 mrt 11:00 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Beekse Fusie Club DS4

Accom: De Schop

22 mrt 11:00 uur  

Noav HA1 – De Sprint/Niobe HA1

Accom: Reinoudhal

22 mrt 11:20 uur  

De Sprint D2 – Apollo D1

Accom: De Peelhorst

22 mrt 12:05 uur  

De Sprint D1# – Bouwcenter Centen D1#

Accom: De Peelhorst

22 mrt 12:50 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Habo ’95 DS3

Accom: De Peelhorst

22 mrt 12:55 uur  

Acritas DS1 – De Sprint/Niobe DS2

Accom: ’t Zand

22 mrt 13:00 uur  

Beekse Fusie Club DS2 – De Sprint DS1

Accom: De Haamen

22 mrt 16:50 uur  

VHC ’13 HS1 – De Sprint/Niobe HS2

Accom: De Wedert

Week 13 | 23 mrt 2020 t/m 29 mrt 2020

28 mrt 10:10 uur  

Tremeg D1 – De Sprint D1#

Accom: Molenbroek

28 mrt 11:00 uur  

Tremeg HC1 – De Sprint/Niobe HC1

Accom: Molenbroek

28 mrt 14:00 uur  

Handbal Someren E1 – De Sprint E1

Accom: De Postel

28 mrt 15:00 uur  

Handbal Someren D1 – De Sprint D2

Accom: De Postel

28 mrt 15:30 uur  

PSV Handbal E2 – De Sprint E2

Accom: De Tempel

28 mrt 19:20 uur  

PSV Handbal DS2 – De Sprint DS1

Accom: De Tempel

28 mrt 20:15 uur  

Vios HS2 – De Sprint/Niobe HS1

Accom: Aoreven

29 mrt 11:00 uur  

De Sprint/Niobe HA1 – Manual HA1

Accom: De Peelhorst

29 mrt 11:30 uur  

Handbal Someren DS2 – De Sprint/Niobe DS4

Accom: De Postel

29 mrt 12:10 uur  

De Sprint/Niobe HS2 – Roef HS1

Accom: De Peelhorst

29 mrt 13:20 uur  

De Sprint/Niobe DS2 – Apollo DS1

Accom: De Peelhorst

29 mrt 14:50 uur  

Born DS2 – De Sprint/Niobe DS3

 Accom: Het Anker

Week 14 | 30 mrt 2020 t/m 5 apr 2020

4 apr 17:40 uur  

Jupiter ’75 HS2 – De Sprint/Niobe HS2

 Accom: De Kraanvogel

4 apr 19:20 uur  

De Sprint DS1 – M.I.C. DS1

Accom: De Peelhorst

4 apr 20:45 uur  

De Sprint/Niobe HS1 – Vlug en Lenig/Smurfen United HS2

Accom: De Peelhorst

5 apr 09:30 uur  

De Sprint E2 – Apollo E1

Accom: De Peelhorst

5 apr 10:00 uur  

De Sprint/Niobe DS3 – Noav DS2

Accom: De Schop

5 apr 10:25 uur  

De Sprint E1 – PSV Handbal E2

Accom: De Peelhorst

5 apr 11:20 uur  

De Sprint D2 – VHC ’13 D1

Accom: De Peelhorst

5 apr 11:20 uur  

De Sprint/Niobe DS4 – Aristos DS2

Accom: De Schop

5 apr 12:05 uur  

De Sprint D1# – Olympia’89/DOS’80 D1

Accom: De Peelhorst