HV de Sprint

Schutsboom 47
5751 JA Deurne

Mail: info@hvdesprint.nl

Interim Bestuur

Gezamenlijk e-mailadres: bestuur@hvdesprint.nl

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Carlus GeboersVoorzittervoorzitter@hvdesprint.nl06-50683177 
Rob GeurtsPenningmeesterpenningmeester@hvdesprint.nl06-48414153 
Lies van de LaarSecretarissecretaris@hvdesprint.nl

PR –commissie

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Rikie GeurtsVoorzitterpr@hvdesprint.nl06-50580284
Diana Derix
Fanny Aarts


Toernooicommissie

Naam
Dorine v.d. Laar

Werkgroep kledingactie

Corinne de Wit                          
kledingactie@hvdesprint.nl
Mariëlle Verstappen
Marja Koppens
Marlies v. Horne

 Website

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Martijn Wilberswebsite@hvdesprint.nl
Jeroen Kuunders

Vertrouwenspersoon

NaamE-mailTelefoonnummer
Fanny van Kessel- Schrama fannyschrama@hotmail.com  06-12539063

Werkgroep Trainers

Gezamenlijk e-mailadres: wt@hvdesprint.nl

NaamTelefoonnummer
Voorzitter: Rene Bladder 
Secretaris: Piet Zegers06-20311524
Coördinator A jeugd + Dames senioren: Mark Bennenbroek  06-12216402
Coördinator Heren Senioren: Joep Verstegen
Contactpersoon E + F Piet Zegers06-20311524 
Contactpersoon D t/m B Djim Giesbers06-22785620
Contactpersoon Niobe: Hilke Verberne
Technische zaken:Marie -Anette Philipsen0493-698447
Technische Zaken: Mark Bennenbroek06-12216402

Werkgroep scheidsrechters

Gezamenlijk e-mailadres: ws@hvdesprint.nl

NaamTelefoonnummer
Willem van Hoek06 – 2210.9891
Hein van Loon06 – 2895.7130
Kim van den Heuvel06 – 1145.8749
Marjon van Kampen06 – 5114.9385
Koen Maessen

Teamcontactpersonen

TeamNaamE-mail
F1Fanny de  Jongfannydejong@hotmail.com
E1Magda Nooijenm.van.gog6@kpnplanet.nl
E2Chantal vd Beekvandebeekjoosten@planet.nl
GD2Marja Koppensjohan_marja@kpnmail.nl
GD1Dirk-Jan Willekensdirkjan.willekens@gmail.com
DCAngelique van Dintera.dinter2@chello.nl
DBJohn Bennenbroekjohnennancy@outlook.com
HCAngelique Manderseric.angelique@kpnmail.nl
HAVincent Hardemanhardemanv@msn.com
DS4
DS3Hilke Verbernehilke.verberne@hotmail.com
DS2Merel Terheijdenmerel_terheijden@hotmail.com
DS1Lucie van Deursenlucievandeursen@hotmail.com
HS2Jan Manders
HS1Koen Maessenkoen_maessen_@handbal.com
Teamcontactpersoon
Bianca Bladder
bianca_bladder@hotmail.com
WTRene Bladderrenebladder@hotmail.com

Gezamenlijk e-mailadres:  teamcontactpersonen@hvdesprint.nl 

Coaches

F1ouder(s)
E2Tim Daamtimdaam@hotmail.com
Suzanne Berkerskantoor@berkersdeurne.nl
E1Kaylee Leenderskayleeleenders@msn.com
Anke BladderAnkebladder@gmail.com
assistentErik Weltenerikwelten@hotmail.com
GD2Hanke Maessenhans5751@hotmail.com
assistentAnita Kuyperskuypers@chello.nl
GD1Dirkjan Willekensdirkjan.willekens@gmail.com
assistentFrank Nooijenfranknooijen@icloud.com
DCTom v.d. Zandent.vd.zanden3711@gmail.com
assistentJohn van Heugtenj.v.heugten@upcmail.nl
assistentFreddie v.d. Kerkhoff.kerkhof32@upcmail.nl
DBJacco vd Munckhofjaccovdmunckhof@live.nl
HCPatrick Derixp.derix3@upcmail.nl
assistentTommy Thoertommythoer@gmail.com
HAErik MaasMaasdebont@hotmail.com
assistentVincent Hardemanhardemanv@msn.com
HS1Reinald van Gogreinaldvangog@live.nl
assistentJoep Versteegverstegenjoep@gmail.com
HS2Peter BerkersPmberkers@gmail.com
Jan Manders
DS1Guido Torenbeekg.torenbeek@ziggo.nl
DS2Antoon Bennenbroektoos.antoon@gmail.com
DS3Mathie van SchijndelMathievanschijndel@hotmail.com
DS4
coordinator E+FPiet Zegersa.p.j.zegers@12move.nl
coordinator D t/m BDjim Giesbersdjim@giesmo.nl
coordinator heren A + sen.Joep Versteegverstegenjoep@gmail.com
coordinator dames A + sen.Mark Bennenbroeksprint@mbdc.nl

Gezamenlijk e-mailadres: coaches@hvdesprint.nl

Trainers

JeugdcoordinatorJac Thielemansjacthiel@gmail.com
Keeperstraining jeugdLuc v.d. Horstm.horst32@upcmail.nl
F-jeugdWendy v. Berlowendyvanberlo@hotmail.com
F-jeugd – assistentLieke BladderLiekebladder6@gmail.com
Sharon v.d. Aasharon.vd.aa@live.nl
Loes Bennenbroek
E2 -JeugdErik van Kesselevk@chello.nl
E2 -Jeugd – assistentIlse v. Busselvbussel@hetnet.nl
E 1 -JeugdKaylee Leenderskayleeleenders@msn.com
E 1 -Jeugd – assistentAnke BladderAnkebladder@gmail.com
Dames D1Kim v.d. Heuvelkim_vandenheuvel@live.nl
Dames D1 – assistentFrank Nooijenfranknooijen@icloud.com
Dames D2Vacature
Dames D2 (tot herfstvakantie)Marie-Anette Philipsenmarieanette@philipsenet.nl
Dames D2 – assistentJohn van Heugtenj.v.heugten@upcmail.nl
DCTom v.d. Zandent.vd.zanden3711@gmail.com
DC – assistentVacature
Dames BJacco v.d. Munckhofjaccovdmunckhof@live.nl
Dames B – assistentVacature
HCJac Thielemans(di)jacthiel@gmail.com
HCJacco v.d. Munckhof(do)jaccovdmunckhof@live.nl
HC – assistentTommy Thoertommythoer@gmail.com
HARoy van Kemenadervankemenade@live.nl
DS1Guido Torenbeekg.torenbeek@ziggo.nl
DS2Antoon Bennenbroektoos.antoon@gmail.com
DS3Mathie van SchijndelMathievanschijndel@hotmail.com
DS4Mathie van SchijndelMathievanschijndel@hotmail.com
HS1Reinald van Gogreinaldvangog@live.nl
Joep Versteegverstegenjoep@gmail.com
HS2Reinald van Gogreinaldvangog@live.nl
coördinator E+FPiet Zegersa.p.j.zegers@12move.nl
coördinator D t/m BDjim Giesbersdjim@giesmo.nl
coördinator heren A + sen.Joep Versteegverstegenjoep@gmail.com
coördinator dames A + senMark Bennenbroeksprint@mbdc.nl

Gezamenlijk e-mailadres: trainers@hvdesprint.nl