HV de Sprint

Schutsboom 47
5751 JA Deurne

Mail: info@hvdesprint.nl

Interim Bestuur

Gezamenlijk e-mailadres: bestuur@hvdesprint.nl

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Carlus GeboersVoorzittervoorzitter@hvdesprint.nl06-50683177 
Rob GeurtsPenningmeesterpenningmeester@hvdesprint.nl06-48414153 
Secretaris

PR –commissie

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Rikie GeurtsVoorzitterpr@hvdesprint.nl06-50580284


Toernooicommissie

Naam

Werkgroep kledingactie

Lindy Voetskledingactie@hvdesprint.nl
Kai Hoogeboom
Marja Koppens
Rachelle Philipsen

 Website

NaamFunctieE-mailTelefoonnummer
Martijn Wilberswebsite@hvdesprint.nl
Jeroen Kuunders

Vertrouwenspersoon

NaamE-mailTelefoonnummer
Fanny van Kessel- Schrama fannyschrama@hotmail.com  06-12539063

Werkgroep Trainers

Gezamenlijk e-mailadres: wt@hvdesprint.nl

NaamTelefoonnummer
Voorzitter: Rene Bladder 
Secretaris: Vacature
Coördinator A jeugd + Dames senioren: Mark Bennenbroek  06-12216402
Coördinator Heren Senioren: Joep Verstegen
Jeugdcoördinator Jac Thielemans06-18457005
Coördinator E + F Marieke Nooijen06-10154924
Contactpersoon D t/m B Freddy van de Kerkhof06-22785620
Technische zaken: Marie -Anette Philipsen0493-698447
Technische Zaken: Mark Bennenbroek06-12216402

Werkgroep scheidsrechters

Gezamenlijk e-mailadres: ws@hvdesprint.nl

NaamTelefoonnummer
Willem van Hoek06 – 2210.9891
Koen Maessen06 – 37475844
Marjon van Kampen06 – 5114.9385

Overzicht begeleiding teams

TeamsTrainerCoachTeamcontactpersoon
Dames 1Lucie van Deursen
Dames 2Antoon BennenbroekAntoon BennenbroekKyra van Hout
Dames3Marie Annette Philipsen Karin Bennenbroek
Heren 1Reinald van GogReinald van Gog / Joep VerstegenKoen Maessen
Heren 2Patrick DerixH2 zelfKoen Maessen
Heren CPatrick DerixPatrick DerixAngelique Manders
Dames C1Tom van de Zanden / Frank NooijenTom van de Zanden / Frank NooijenKarla Beije
Dames C2Ingrid van de Berkmortel
Gemengd D1Kim van de HeuvelHanke Maessen / Anita KuijpersJohn van Heugten
Gemengd D2 Marie-Annet PhilipsenErik Welten Magda Nooijen
Gemengd E1Erik van Kessel
Lydian van Grotel
Tim Daam
Erik van Kessel
Lydian van Grotel
Anouk Kievit
Gemengd E2Patrick Sleegers
Dirk Aarts
 Patrick SleegersFanny de Jong
Gemengd FAnke Bladder en Renske Maas groepje ouders groepje ouders
Overzicht begeleiding teams 2020 / 2021

Teamcontactpersonen

TeamTeamcontactpersoonE-mailadres
F1 groepje ouders
E1Anouk Kievit
E2Fanny de Jong
GD2Magda Nooijen
GD1John van Heugten
DC2Ingrid van de Berkmortel
DC1Karla Beije
HCAngelique Manders
DAJohn Bennenbroek
DS3Karin Bennenbroek
DS2Kyra van Hout
DS1Lucie van Deursen
HS2Koen Maessen
HS1Koen Maessen
Teamcontactpersoon
Bianca Bladder
WTRene Bladder

Gezamenlijk e-mailadres:  teamcontactpersonen@hvdesprint.nl 

Coaches

TeamsCoachMailadres
Dames 2Antoon Bennenbroektoos.antoon@gmail.com
Dames3D3 zelf 
Heren 1Reinald van Gog
Joep Verstegen
Patrick Derix
reinaldvangog@live.nl
verstegenjoep@gmail.com
p.derix3@upcmail.nl
Heren 2H2 zelf 
Heren CPatrick Derixp.derix3@upcmail.nl
Dames C1Tom van de Zanden
Frank Nooijen
t.vd.zanden3711@gmail.com
franknooijen@icloud.com
Dames C2  
Gemengd D1Hanke Maessen
Anita Kuijpers
hans5751@hotmail.com
kuypers@chello.nl
Gemengd D2Erik Weltenerikwelten@hotmail.com
Gemengd E1Tim Daam
Erik van Kessel
timdaam@hotmail.com
evk@chello.nl
Gemengd E2Patrick Slegersp.sleegers2@hotmail.com
Gemengd FGroepje oudersfjeugd@hvdesprint.nl
WT ledenMark Bennenbroeksprint@mbdc.nl
 Marieke Nooijenmariekeenjohan@gmail.com
 Marie-Annette Philipsenmarieannette@philipsenet.nl
 Freddy van de Kerkhoff.kerkhof32@upcmail.nl
 René Bladderrenebladder@hotmail.com
  Jac Thielemans jacthiel@gmail.com
Gezamenlijk e-mailadres: coaches@hvdesprint.nl

Trainers

TeamsTrainerMailadres
Dames 2Antoon Bennenbroektoos.antoon@gmail.com
Dames3  
Heren 1Reinald van Gog
Patrick Derix
reinaldvangog@live.nl
p.derix3@upcmail.nl
Heren 2Reinald van Gog
Patrick Derix
reinaldvangog@live.nl
p.derix3@upcmail.nl
lHeren CPatrick Derix
Roy van Kemenade
p.derix3@upcmail.nl
rvankemenade@live.nl
Dames C1Tom van de Zanden
Frank Nooijen
t.vd.zanden3711@gmail.com
franknooijen@icloud.com
Dames C2  
Gemengd D1Kim van de Heuvelkim_vandenheuvel@live.nl
Gemengd D2Marie-Anette Philipsenmarieannette@philipsenet.nl
Gemengd E1Erik van Kessel
Ilse van Bussel
evk@chello.nl
vbussel@hetnet.nl
Gemengd E2Patrick Slegers
Dirk Aarts
p.sleegers2@hotmail.com
Gemengd FWendy van BerloGemengd F
WT ledenMark Bennenbroeksprint@mbdc.nl
 Marieke Nooijenmariekeenjohan@gmail.com
 Marie-Annette Philipsenmarieannette@philipsenet.nl
 Freddy van de Kerkhoff.kerkhof32@upcmail.nl
 Joep Verstegenverstegenjoep@gmail.com
 René Bladderrenebladder@hotmail.com
Jac Thielemansjacthiel@gmail.com
Gezamenlijk e-mailadres: trainers@hvdesprint.nl